تعمیر پرینتر | شهر سیستم

رضایت مشتریان ما بر اساس خدمات گسترده ما در تهران و سایر استانها نشان دهنده حسن اعتماد کارفرمایان و رعایت اصول اساسی ارائه خدمات توسط شهر سیستم است. در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب خدمات، تعمیرات دستگاه ها و فروش کارتریج را به انجام می رسانیم تا کوچکترین خللی در امور جاری شرکتها و سازمانها اتفاق نیفتد.

شرکت شهرسیستم یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر ماشینهای اداری می باشد که با بهره گیری از کارشناسان و تکنسین های مجرب و با دارا بودن مجهزترین تجهیزات با بیش از۱۰سال سابقه مفید آماده ارائه خدمات به مشتریان و همکاران گرامی می باشد و در این راستا با توجه به نیاز کاربران توانسته خدمات گسترده ای در زمینه پرینترها و دستگاه های کپی انجام دهد و یکی از قطب های بزرگ در این راستا باشد.

مشتریان شرکت شهر سیستم ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی و اشخاص می باشند، از جمله مشتریان شهر سیستم می توان به: خبر گذاری ایرنا، تاریخ معاصر ایران، انرژی اتمی، فدراسیون سوار کاری، فدراسیون شطرنج، فدراسیون وزنه برداری، بیمه ایران، بیمه رازی، بیمه پارسیان، بیمه نوین، پلیس +۱۰، شورای حل اختلاف، صدا وسیمای جمهوری اسلامی، بانک ملی، بانک سپه، مشتریان بانک انصار، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، شعب ایران خودرو، ایران دوچرخ، بهمن، شرکت مپنا، فاوا موج و شرکتهای خصوصی اشاره کرد.

گاهی پرینتر خراب نیست و بدون مشکل کار می‌کند. اما ممکن است یک مشکل در دستگاه به‌وجود آید که شما متوجه آن نشده باشید. اگر این مشکل کوچک بررسی و رفع نشود، دستگاه دچار مشکلات اساسی خواهد شد. اینجاست که اصطلاح سرویس پرینتر معنا پیدا می‌کند. سرویس دوره‌ای پرینتر شامل تمیز کردن و رفع ایراد و حتی تعویض قطعات آسیب دیده و معیوب دستگاه می‌شود.

ما در تعمیراتمان از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده می کنیم.دریافت و تحویل رایگان دستگاه‌ها در تهران تعمیر و سرویس دقیق و سریع دستگاه‌ها.تعمیر تخصصی کلیه دستگاه‌های شما اعم از انواع پرینتر، سرور، پلاتر، اسکنر، کارتریج، لپ تاپ، تبلت و بورد.خدمات و تعمیرات شامل محصولات گارانتی دار و بدون گارانتی است..ما تمامی برندهای روز دنیا را پشتیبانی می‌کنیم. کلیه تعمیرات شامل 6 ماه گارانتی معتبر می باشد.

ما با توجه به تجهیزات پیشرفته مرکز خدماتمان؛ تا حد امکان سعی می‌کنیم قطعه معیوب چاپگر و ماشین اداری شما را تعمیر کنیم. مرکز خدمات و تعمیر پرینتر ، با داشتن تجهیزات کافی و متخصصین باتجربه، آمادگی تعمیر انواع پرینتر‌های خانگی و اداری، لیزری و جوهرافشان را دارد.

تماس با ما

آدرس : ضلع شمال جلال آل احمد روبروی بانک کشاورزی جنب داروخانه جلال پ97 واحد7

تماس با ما

آدرس : ضلع شمال جلال آل احمد روبروی بانک کشاورزی جنب داروخانه جلال پ97 واحد7

اسکرول به بالا