فیلامنت رنگین کمانی

فیلامنت رنگین کمانی StrongHero3D، بزودی در بازار جهانی

شاید تا به حال نام فیلامنت رنگین کمانی یا به اصلاح Rainbow-gradient Filament به گوشتان خورده باشد. StrongHero3D در سال 2014 توسط فردی به نام Tommy Wu در شنزن چین تاسیس شد. به گفته Wu فیلامنت های تولیدی StrongHero3D از خلاقانه ترین و با کیفیت ترین فیلامنت های چین است و فیلامنت های رنگین کمانی این شرکت از بهترین های جهان تلقی می گردد.

فیلامنت PLA و PETG
در حال حاضر محدوده محصولات این شرکت به PLA و PETG ختم میشود و فعلا باید منتظر ادامه این راه بود. یکی از مهم ترین مزیت های StrongHero3D محدوده متنوع و رنگارنگ فیلامنت های PLA آن است که حتی در طیف های رنگین کمانی به 7 مدل متفاوت تقسیم میشود. این رول های فیلامنت بعد از 9 متر تغییر رنگ داده و با براقیت خاص خود زیبایی دو چندانی به قطعات پرینت شده می بخشد.

فیلامنت مقرون به صرفه
یکی از آیتم هایی که StrongHero3D بر روی آن تمرکز کرده، تولید یک فیلامنت مقرون به صرفه است. این شرکت ادعا میکند که از نظر قیمتی میتواند در صف رقابت با برند های مطرح بازار قرار بگیرد. Wu میگوید از آنجایی که تولید فیلامنت PETG به مراتب سخت از فیلامنت PLA است، بسیاری از تولید کننده ها از دانه گرانول های گران قیمت در تولید آن استفاده میکنند که همین امر موجب گران تمام شدن فیلامنت ها برای مشتریان خواهد بود.

به دنبال نمایندگی فروش در اروپا و آمریکا
به تازگی StrongHero3D اعلام کرده که با کمک بخش R&D خود طی هر 2 الی 3 ماه، محصولی جدید رونمایی خواهد کرد و تا 3 ماه آینده قصد ورود به بازار آمریکا و اروپا را خواهد داشت. برای همین است که از الان به فکر جذب نمایندگی های فروش در اروپا و آمریکا افتاده است.

پرینترهای جوهر جامد چیست ؟

تماس با شهر سیستم

خدمات شهر سیستم

از جت پرینتر چه می دانید ؟

انواع دستگاه کپی و کاربرد آن ها (قسمت دوم)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا